Praca pilarza w lesie
  • Murów

  • 25.02.2021

  • Wynagrodzenie: 17 PLN/h

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego poszukuje osób na Stanowisko: PILARZ / USŁUGI LEŚNE.

Zakres obowiązków:
  • przecinka lasu;
  • pozyskanie drewna, ścinka drzew, czyszczenie lasu;
  • prace związane ze szkółką leśną i inne prace leśne;
  • wycinanie asortymentów;
  • układanie drewna w stosy zgodnie z wymiarami.

Inne wymagania:
  • doświadczenie zawodowe min 6 miesięcy;
  • umiejętności obsługi pilarki mechanicznej;
    dużej sprawności fizycznej;

Uprawnienia:
  • Obsługa pilarek.

Oferujemy:
  • -szkolenia wprowadzające
  • - stabilne zatrudnienie przez okres całego roku
  • -świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne)
  • -możliwość rozwoju zawodowego
  • -otwartą i przyjacielską atmosferę pracy;
  • -wynagradzanie od 17 PLN/h netto.