Montaż i eksploatacja maszyn do obróbki metali
  • Mysłowice

  • 06.10.2021

  • Wynagrodzenie: 16-22,5 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Praca dla ukraińców w branży metalowej.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji, praca po paszporcie biometrycznym.
Miejsce pracy: Imielin, Śląskie województwo.
Obowiązki
  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metali;
  • obróbka metali, czyszczenie metalu, obsługa maszyn odlewniczych;
  • szlifowanie nadlewów na produkcie;
  • gwintowanie, okrajanie elementów wyprodukowanych;
  • obsługa pół zautomatyzowanych oraz automatycznych linii niezbędnych w procesie produkcyjnym;
  • układanie produktu wg wytycznych na wózki, prace magazynowe.

Oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie:
    • osoby powyżej 26 roku życia:16-22,5 PLN netto/h
    • osoby poniżej 26 roku życia: 16-22,5 PLN netto/ h
    • osoby studiujące poniżej 26 roku życia: -22,5 zł netto/h.
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • zakwaterowanie (koszt 400 zł/miesiąc).