You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownik fizyczny na magazyn w Urzut (Mazowieckie województwo)
  • Warszawa

  • 20.04.2023

  • Wynagrodzenie: 18,5 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Praca fizyczna dla kobiet i mężczyzn z Ukrainy bez pośredników: pracownik magazynowy.
Praca w Urzucie (pow. pruszkowski na paszporcie biometrycznym.
Wymagania:
  • do 50 lat;
  • umiejętność logicznego myślenia i innowacyjności;
  • doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem.
Zakres zadań:
  • praca w halach magazynowych;
  • kompletowanie zamówień;
  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek;
  • przyjmowanie dostaw i ich składowanie;
  • załadunek oraz rozładunek towarów;
  • dbanie o porządek w magazynie.
Oferujemy:
  • 18,5 PLN/h netto;
  • ciekawą prace magazynowe;
  • pomoc w procesach rekrutacyjnych( oświadczenie dla obywatela Ukrainy);
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o wiodącej pozycji na rynku.

Ubieganie się o pracę