Operator produkcji w fabryce okien (Bochnia)
  • Kraków

  • 12.10.2023

  • Wynagrodzenie: 22-23 PLN/h

Producent okien i drzwi w Bochnia - poszukuje pracowników z Ukrainy: pracownik produkcji okien. Praca na podstawie paszportu biometrycznego po otrzymaniu zaproszenia, termin którego wynosi od 6 do 24 miesięcy.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność fizyczna, wytrzymałość;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziane umiejętności posługiwania się elektronarzędziami.
Obowiązki:
  • obróbka elementów konstrukcji okiennych;
  • składanie okien wg. schematu;
  • montaż profili okien ze stali i aluminium;
  • obsługa narzędzi i maszyn niezbędnych do pracy;
  • zapewnienie ciągłości produkcji, realizowanie planów produkcyjnych;
  • kontrola jakości.

Zarobki od 22-23 PLN/h netto.
Cena wynajmu mieszkania - 400 Pln/msc.