Fabryka kabli i przewodów
  • Bielsko-Biała

  • 15.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14,93 PLN/h

Fabryka wiązek elektrycznych poszukujemy pracowników z Ukrainy,Białorusi zapewniamy zakwaterowanie:
  • Operator maszyn i urządzeń kablowych.
Zadania:
  • - praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów, wiązek elektrycznych;
  • - po wstępnych szkoleniach stanowiskowych;
  • - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • - kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu.
Wymagania:
  • - sprawność fizyczna;
  • - doświadczenie w pracach technicznych;
  • - gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym - 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • - odpowiedzialność i sumienność;
  • - mile widziane praca na podstawie paszportu biometrycznego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu Umowa Zlecenie w branży montażu wiązek kablowych;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie powiązane z wynikami pracy 14,93 - 18,3  PLN/h netto;
  • indywidualny program adaptacji;
  • atmosferę wsparcia i współpracy.