Pracownik działu florystycznego
  • Szczecin

  • 15.11.2021

  • Wynagrodzenie: 14,5 PLN/H

Personal Progres sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje pracownikow z Ukrainy na stanowisko :
  1. Pracownik do uprawy sadzonek roślin doniczkowych. Zezwolenie na pracę sezonową dla ukraińców. Praca bez wiekowki.

Wymagania :
  • Jesteś dostępny przez 50-65 godzin tygodniowo;
  • Praca fizyczna nie stanowi problemu;
  • Doświadczenie w branży kwiatowej będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pielęgnacja roślin na dziale;
  • Odpowiednia ekspozycja towaru;
  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Zdalny proces rekrutacji (Zezwolenie na pracę sezonową );
  • Umowa Zlecenie;
  • Przejrzyste warunki zatrudnieni;
  • Od 14,5 PLN/H netto;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Możliwość stałej współpracy;
  • Wsparcie koordynatorów.