Pracownik produkcji - Firma branży motoryzacyjnej Spinko Moto
  • Zielona Góra

  • 23.01.2021

  • Wynagrodzenie: 13 PLN/H

Szukasz pracy w Polsce z zakwaterowaniem? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Firma branży motoryzacyjnej Spinko Moto - producent oraz dostawca podzespołów samochodowych dla czołowych firm motoryzacyjnych, poszukuje osób na niżej wymienione stanowiska:
pracownik produkcji (branża motoryzacyjna).

Zakres obowiązków:
  • Montaż detali lub obsługę wtryskarek;
  • Sprawdzanie części pod względem jakościowym;
  • Kontrolę wspołczynnikow jakości i wydajności;
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy;

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13zł netto/h + 200-300zł netto premii frekwencyjnej);
  • Pakiet socjalny.