Pomocnik produkcyjny przy produkcji okien i drzwi
  • Olsztyn

  • 01/01/2021

  • Wynagrodzenie: 13 Zl

Firma zajmująca się stolarką okienną poszukuje pracownika na stanowisko pomocnik produkcyjny przy produkcji okien i drzwi. Szukamy - najchętniej - doświadczonzch pracowników produkcji profili okiennych i okien, praca bez doświadczenia.

  • Obowiązki:

    Prace pomocnicze na produkcji wg wskazań kierownika produkcji.
    • Praca przy produkcji okien i ram okiennych,
    • Cięcie profili okiennych na określony wymiar,
    • Mocowanie zawiasów i zatrzasków,
    • Prace montażowe,
    • Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska.

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie, z 3-miesięcznym okresem próbnym;
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 Zl netto/h;
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
  • Po przepracowaniu czterech tygodni w firmie, pracodawca gwarantuje zwrot kosztów kwarantanny;
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne;
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy;
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość szkolenia.

Wymagania:
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.