Pomoc kuchenna/pakowanie żywności
  • Gdynia

  • 15.10.2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 PLN/h

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego   Personal Progres sp. z o.o.
, wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21702, specjalizuje się w rekrutacji pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pakowanie biożywności - Obwodowa 111, 84-240 Reda.
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowanie nieskomplikowanych dań;
  • kontrolowanie dat ważności produktów spożywczych;
  • utrzymanie sprzętu gastronomicznego w czystości;
  • proste prace przy pakowaniu żywności.
Nasze wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • współpracę ze wsparciem doświadczonego zespołu;
  • przeszkolenie na stanowisku pracy;
  • 15-16 PLN/h netto;
  • 07:00-18:00, 17:00-06:00;
  • liczba godzin pracy w miesiącu 260-280.
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie paszportu biometrycznego.