Zakład Produkcji rozdzielnic elektrycznych
  • Kraków

  • 15.11.2021

  • Wynagrodzenie: 17-22 PLN/H

Producent rozdzielnic elektrycznych poszukuje pracowników z Ukrainy.

Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej na poziomie podstawowym.
Główne zadania:
  • montaż urządzeń elektrycznych, przewodów;
  • składanie rozdzielnic elektrycznych;
  • czytanie diagramów i rysunków technicznych;
  • wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
  • wykonywanie podłączeń elektrycznych;
  • wykonywanie prac spawalniczych.
Co oferujemy:
  • Umowa Zlecenie na podstawie paszportu biometrycznego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia:
  • Spawacz zarobki 22 PLN/h netto;
  • Elektromonter zarobki 17 PLN/h netto;
  • Operator cnc zarobki 17 PLN/h netto;
  • Lakiernik proszkowy zarobki 18 PLN/h netto.