Operator maszyn produkcyjnych Mazowieckie
  • Pruszków

  • 10.10.2021

  • Wynagrodzenie: 15,87-17,77 PLN/H

Praca pracownik produkcji w Brwinowie: Automatyczna produkcja okładek, folii.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prostych prac produkcyjnych
  • Kontrola linii produkcyjnej;
  • Dokladanie materialow (opakowania itp.);
  • Przepakowywanie oraz pakowanie produktow;
  • Ukladanie gotowych produktów na palety;
  • Utrzymanie ciągłości produkcji.
Poszukiwane kompetencje
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • zdolność organizacji i koordynacji pracy o charakterze wielozadaniowym;
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • zdolności manualne;
  • chęć do pracy w systemie zmianowym 06:00-18:00, 18:00-06:00.
Dajemy w zamian:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 6 miesięcy (w celu lepszego poznania się i przeszkolenia)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład Klienta;
  • pracę zmianową;
  • możliwość rozwoju;
  • stawkę godzinową 15,87-17,77 PLN/H netto.