Pracownik fizyczny w fabryce Barlinek
  • Gorzów Wielkopolski

  • 03.09.2021

  • Wynagrodzenie: 13,82 - 19 PLN/H

Ogłoszenie o pracę dla Ukraińców w fabryce, firma rekrutacyjna Personal Progres sp. z o.o. poszukuje pracowników fizycznych na stanowisko: operator do produkcji laminatów,drewnianych gotowych podłóg.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • pracownik na produkcji drewnianych  podlóg;
  • obróbka drewna;
  • układanie, sortowanie, pakowanie produktów;
  • obsługa piły stolikowej;
  • inne prace pomocnicze.
WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy zmianowej 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • chęć do pracy zespołowej.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie u lidera w branży;
  • awans i wyższe zarobki dla podnoszących swoje kwalifikacje – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • 13,82 - 19 PLN/H netto;
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy.