Operator produkcji kominków
  • Wrocław

  • 12.10.2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

Firma Personal Progres sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 21702 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży produkcyjnej. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie zajmującym się produkcją lementów kominków.
Nasze wymagania:
  • Obsługa narzędzi ręcznych;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 06:00-18:00, 18:00-06:00.
Zakres obowiązków
  • Montaż elementów kominków na linii produkcyjnej przy pomocy elektronarzędzi;
  • Przygotowanie i przerób materiału zgodnie ze specyfikacją;
    Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie15 PLN netto/godzina;
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje2 i 4 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone);
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;
  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem(oświadczenie o zatrudnieniu ukraińca);
  • możliwość długoterminowej współpracy.