Operator maszyn do produkcji folii
  • Zabrze

  • 10/06/2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukuje osób do pracy w międzynarodowej firmy produkcyjnej.
Profil Firmy:
  • Zakład zajmuje się produkcją folii do pakowania.
Pracodawca może zatrudnić legalnie pracownika z Ukrainy, praca dla Ukraińców,Bialorusow.
Zakres obowiązków:
  • -Obsługa maszyn, utrzymanie porządku, produkcja folii, produkcja granulatu
  • -wymiana szpuli z folią stretch z maszyny produkującej;
  • -pakowanie zamówień dla klientów;
  • -kontrola gotowego wyrobu;
  • -utrzymywanie czystość na hali produkcyjnej.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – jako operator w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę;
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie oraz premie zależne od osiąganych wyników;
  • Wynagrodzenie od 15 PLN/H netto.