Praca dla Ukraińców w Katowicach - pracownik produkcji sera
  • Katowice

  • 11.11.2022

  • Wynagrodzenie: 13,78 Zl

Agencją doradztwa personalnego dla Ukraińców Personal Progres poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji- fabryka sera, do Twoich obowiązków należeć będzie odkładanie i pakowanie gotowego produktu. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Opis stanowiska pracy:
  • praca na produkcji w sektorze spożywczym - produkcja sera;
  • praca przy pakowaniu, porcjowaniu, krojeniu sera lub przy obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • przygotowywanie do wysyłki;
  • układanie na paletach;
  • prace porządkowe na zakładzie.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 13,78 Zl netto/h +dodatki zmianowe;
  • legalną pracę Umowa Zlecenie;
  • pracę w systemie 06:00-14:00, 14:00-22:00;
  • zakwaterowanie 350 PLN/m.
Pracodawca zapewnia ubranie robocze.
Wymagamy:
  • Doświadczenie produkcyjne.