Monter wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Opole

  • 20.06.2022

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/h

Fabryka domowych przedmiotów ( mopy i akcesoria do sprzątania ) poszukuje mężczyzn i kobiet do pracy fizycznej: Pracownik produkcyjny sprzętu sprzątającego.  Praca na produkcji dla ukraińców - mile widziane mężczyzny z Ukrainy.Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.
Wymagania:
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej.
Zadania:
  • Praca na linii montażowej - składanie i kompletowanie wytworów wykonanych z tworzyw sztucznych;
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny;
  • Klejenie elementów i konstrukcji z tworzyw sztucznych;
  • Układanie gotowych detali w opakowaniu zbiorczym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie cudzoziemca na umowę zlecenie;
  • rozwój zawodowy – szkolenia zewnętrzne/wewnętrzne, kursy językowe;
  • wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit: m.in. bony wartościowe, prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy – kartę MultiSport;
  • praca w przyjaznej atmosferze z otwartym i zaangażowanym zespołem;
  • wynagrodzenie od 15 PLN/h netto.