Praca w branży meblowej dla pary z Ukrainy: Operator maszyn do produkcji płyt i sklejek
  • Gdańsk

  • 31.12.2022

  • Wynagrodzenie: 16-20 PLN/h

Oferty pracy Łążek, fabryka mebli biurowych i hotelowych, z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:
  •  Pracownik fizyczny branża meblarska. Do obowiązków pracownika miała należeć produkcja oraz montaż mebli.
Wymagania:
  • mile widziane pary z Ukrainy;
  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej.
Opis stanowiska:
  • obróbka powierzchni drewnianych;
  • operator maszyn do produkcji płyt i sklejek ;
  • pracownik produkcji w branży produkcji płyt i sklejek;
  • inicjowanie usprawnień dotyczących produkcji.
Oferujemy:
  • szkolenia z obsługi stolarskich maszyn sterowanych numerycznie;
  • zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie w firmie o wiodącej pozycji na rynku - atrakcyjny system wynagradzania (płaca podstawowa + premie) 16-20 PLN/h netto;
  • pakiet Benefit Multisport;
  • pakiet medyczny;
  • cena wynajmu mieszkania 200 Pln/mies.