Pracownik produkcji - metalurgia
  • Kraków

  • 08.10.2021

  • Wynagrodzenie: 18-20 PLN/h

Fizyczna praca za granicą przy produkcji armatury w Krakowie. PRACOWNIK PRODUKCJI ARMATURY Z UKRAINY.
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń branża metalurgii;
  • dbałość o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;
  •  dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie);
  • podstawowa umiejętność obsługi maszyn i urządzeń;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • pakowanie małych części do armatury.
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie na nowoczesnych maszynach, możliwość przyuczenia;
  • Umowa Zlecenie;
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • 18-20 PLN/h netto;
  • Jasno określony zakres obowiązków i system wynagradzania;
  • Pakiet medyczny.;
  • Praca od poniedziałku do soboty.