Praca w Polsce:Pracownik fabryki mebli
  • Kępno

  • 25.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14-15 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski.Praca dla ukraincow pracownik produkcji w Wieruszowie (100 km od Wrocławia).
Firma Meblowa z Wieruszowa zatrudni 10 pracowników z Ukrainy, do pracy fizycznej.
Zadania na tym stanowisku:
– Produkcja mebli;
– Obsługa podstawowych maszyn stolarskich;
Pakowanie Mebli.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • cechują Cię sumienność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.
Pracodawca oferuje:
  • stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie stolarskim;
  • zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
  • 14-15 PLN/H netto;
  • atrakcyjny system premiowy (również za wykonanie dodatkowych prac wykończeniowych).