Praca w sopocie z zakwaterowaniem - Zbrojarz/Cieśla
  • Gdynia

  • 10.11.2021

  • Wynagrodzenie: 20-25 PLN/h

  • Umowa O Prace

Personal Progres sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Poszukuje  wykwalifikowanych pracowników budowlanych., praca w Sopocie bez posrednikow dla obywateli Ukrainy, Białorusi.
Zakres obowiązków:
  • Prace ogólnobudowlane;
  • Montaż/demontaż szalunków;
  • Obsługa maszyn budowlanych;
  • Praca przy produkcji prefabrykacji elementów żelbetowych;
    Wykonywanie zbrojenia do prefabrykacji;
    Znajomość czytania rysunku technicznego.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 20-25 Pln/h netto;
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę;
  • zakwaterowanie;
  • narzędzia i odzież roboczą;
  • Zezwolenie na pracę dla Ukraińca - Białorusina już po 6 miesiącach przynależności do firmy.