Pracownik działu rozbioru kurczaka w Suwałkach
  • Ełk

  • 14.01.2024

  • Wynagrodzenie: 23-27,7 PLN/h

Praca dla obywateli Ukrainy w Suwałkach, fabryka kurczakow: rozbiór tusz na elementy i wykrawanie mięsa.
Pracodawca szuka dobrego pracownika, w przypadku, gdy pracownikowi nie odpowiada wybrana wakansja, agencja pracy może zaproponować alternatywne warianty zatrudnienia.
Wymagania
  • wiek 18-60 lat;
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • rozbiór kurczaka na elementy drobiowe.
Oferujemy
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie;
  • stawka płacy zasadniczej od 23-27,7 zł/godz. netto;
    23-27,7 zł/godz. netto pracownik sprzątający na hali produkcyjnej;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • odzież i obuwie ochronne;
  • cena wynajmu mieszkania 350 Pln/mies;
  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej.