Pracy na magazynie sortowanie wazenie pomidorów
  • Wrocław

  • 18/05/2021

  • Wynagrodzenie: 13,78 Zl

Agencja rekrutacyjna i doradztwa personalnego Personal Progres zatrudni do pracy na magazynie sortowanie wazenie pomidorów bardzo dobre warunki pracy, oferty pracy z zamieszkaniem od zaraz.
Zakres obowiązków:
  • pakowanie produktów;
  • dokładanie;
  • ważenie oraz kontrola jakości pomidorów
  • prace magazynowe, szklarniowe;
  • pielęgnacja pomidorów w szklarniach.

Wymagania:
  • gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • gotowość do pracy również w porze nocnej (odpowiedni dodatek do stawki godzinowej).

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie;
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy;
zarobki od 13,78 Zl netto/h;
zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
Zapewnione zakwaterowanie  przez pracodawcę .