Pracownik produkcji mebli Nidzica (województwie warmińsko-mazurskim)
  • Mława

  • 26.04.2021

  • Wynagrodzenie: 14 Zl

Personal Progres to nowoczesna agencja rekrutacyjna z Ukrainy, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik do produkcji mebli.
Działalność | Produkcja mebli; Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i artykułów użytku domowego, gdzie indziej niesklasyfikowana

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • 1) montaż stelaża;
  • 2) klejenie;
  • 3) pakowanie (foliowanie i etykietowanie);
  • 4) przenoszenie materiałów, mebli na linii produkcja – magazyn oraz magazyn – transport.

WYMAGANIA:
  • Wymagane doświadczenie w branży stolarskiej (obsługa piły).

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie, rozwój zawodowy i atrakcyjny system wynagradzania od 14 Zl netto/h.
Miejsce pracy: Nidzica.