Pracownik farmy mlecznej
  • Warszawa

  • 03/08/2021

  • Wynagrodzenie: 16-17 PLN/h

Praca w Polsce na farmie dla Ukraińców. Poszukujemy kandydatow posiadajacych podstawowe doswidczenie w pracy na farmie, z aktualnym prawem jazdy. Zatrudnimy dojarzy najlepiej z doświadczeniem.

Od kandydatów oczekujemy:
  • – umiejętności wykonywania prac związanych z prowadzeniem gospodarstwa;
  • – doświadczenia w pracy przy udoju i obrządku krów (wymagane doświadczenie na karuzeli lub rybiej ości).

Opis stanowiska:
  • Do glownych obowiazkow bedzie nalezalo pomoc przy udoju krow na hali udojowej rybia osc 24/24.Farmer oferuje 70 godz pracy na tydzien z mozliwoscia zakwaterowania.
  • Praca polega na wykonywaniu wszelkich czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa, m.in. mechaniczny udój i obrządek krów.

Kandydatom oferujemy:
– legalną pracę Umowa Zlecenie;
– zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy;
– ubezpieczenie zdrowotne;
– bezpłatne dojazdy do pracy;
– opiekę polskiego koordynatora;
– 16-17 PLN/h netto;
– wypłaty co tydzień na konto bankowe.