Praca na budowie trasy tramwajowej
  • Białystok

  • 07/08/2021

  • Wynagrodzenie: 20-25 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • Praca Robotnik torowy (przebudowa linii tramwajowej).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziana specjalizacja budownictwo drogowe.
  • Pierwsze doświadczenia przy realizacji inwestycji drogowych.
Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budowlanym.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia.
Zakres obowiązków:
  • Realizacją robót drogowych zgodnie z wymaganiami kontraktu;
  • Wykonywanie pali CFA;
  • W zakresie robót mostowych wykonywane są roboty palowe (CFA, SFA);
  • Kompleksowe posadowienie obiektów mostowych w technologii pali CFA dla obiektu;
  • Roboty budowlanego z zakresu mostowego: betonowanie.
Oferujemy:
  • Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku przy bardzo dużym projekcie budowy linii tramwajowych;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 20-25 PLN/h netto;
  • Praca od poniedziałku do soboty – duża ilość godzin, rotacja (6/1);
  • Nadgodziny są dodatkowo płatne;
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe.