Produkcja mebli | Praca w IKEA Stepnica na produkcji
  • Szczecin

  • 25.03.2021

  • Wynagrodzenie: 13,76 - 14,76 Zl

Agencja pracy tymczasowej dla ukraińców Personal Progres aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Produkcja mebli w IKEA Stepnica. Praca w Polsce bez wizy od 09-04-2021.

Opis stanowiska:
  • Jeżeli chcesz:
  • nauczyć się czegoś nowego;
  • poznać nową technologię;
  • rozwinąć umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie;
  • mieć swój udział w rozwijaniu procesów produkcyjnych;
  • być częścią międzynarodowego zespołu.

Kwalifikacje
masz zmysł techniczny;
jesteś osobą zaangażowaną;
lubisz pracę w zespołu.

Dodatkowe informacje
Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,76 - 14,76 Zl netto/h;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Plan emerytalny;
  • Możliwości rozwoju;
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego;
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • Praca w niepełnym wymiarze godzin;
  • Szkolenia wprowadzające.
  • Możliwość skorzystania ze zniżki na autobus pracowniczy z/do Szczecina.