Krawcowe szycie odzieży, firmą produkującą odzież sportową
  • Jelenia Góra

  • 24.02.2021

  • Wynagrodzenie: 16 zl

  • Umowa Zlecenie

Zakres obowiązków:
przygotowanie stanowiska pracy;
włączanie i wyłączanie maszyny szwalniczej;
zakładanie igieł, przewlekanie nitek przez elementy podajace, kontrolowanie i regulowanie parametrów ściegu;
zszywanie materiałów według schematu, drobne poprawki krawieckie;
Szycie odzieży sportową wg. dokumentacji.

Inne wymagania
  • Doświadczenie w szyciu odzieży roboczej;
  • umiejętność obsługi maszyny.

Zmianowosc
  • jedna zmiana.

Zawody:
Krawiec* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność;
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania kliku zadań realizowanych równolegle, zdolności manualne,, analityczne, asertywność;
  • Gotowość do nauki i pracy.

FIRMA OFERUJE:Wynagrodzenie netto:
od 16 Zl PLN/h.