Montaż drobnych konstrukcji stalowych
  • Koszalin

  • 04.11.2021

  • Wynagrodzenie: 18,5 PLN/H

Firma Personal Progres sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Praca Koszalin Ślusarz do montażu konstrukcji metalowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie ślusarza;
  • praca na podstawie paszportu biometrycznego;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Opis stanowiska
  • przygotowanie elementów do montażu;
  • prace ślusarskie;
  • obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich;
  • składanie drobnych detali.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej bezpośrednio przez Pracodawcę;
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne);
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
  • kartę MyBenefit;
  • dofinansowanie do posiłków spożywczych;
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • 18,5 PLN/H netto;