Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni: budownictwo
  • Kraków, Warszawa

  • 08.04.2022

  • Wynagrodzenie: 18-20 PLN/h

Zatrudnienie od zaraz na budowie  dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia: praca na budowie i przy remontach, również dla pracowników z Ukrainy. Praca dla pomocnika budowlanego z darmowym zakwaterowaniem.
Zadania na stanowisku:
  • wykonywanie ogólnobudowlanych prac na budowie, takie jak elementy zbrojeniowe, szalunkowe;
  • prace pomocnicze.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie dla pracowników z Ukrainy;
  • umowa zlecenie;
  • zarobki 18-20 PLN/h netto;
  • dostęp do niezbędnych szkoleń;
  • odzież i obuwie robocze;
  • opieka medyczna.
Zatrudniamy Ukraińców na podstawie Licencji zatrudnienia numer 540. W przypadku, gdy pracownikowi nie odpowiada wybrana wakansja, agencja pracy może zaproponować alternatywne warianty zatrudnienia.