Młodszy Operator Maszyn Pakujących "Bakoma"
  • Warszawa

  • 28/07/2020

  • Wynagrodzenie: 15 Zl

Agencja pracy tymczasowej poszukuje Kandydatów na stanowisko: Młodszy Operator Maszyn Pakujących, praca na produkcji pakowanie jogurtów. Oferty pracy dla Ukraińców od zaraz Polsce.

Zakres obowiązków:
  • Pakowanie produktu gotowego w opakowania jednostkowe i zbiorcze;
  • Kontrola parametrów produkcji;
  • Przeprowadzanie mycia i sterylizacji maszyn;
  • Współpraca z innymi grupami zawodowymi w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Przezbrajanie maszyn pakujących;
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych obsługiwanych maszyn.

Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość poznania najnowszych technologii;
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze;
  • Pakiet medyczny;
  • Wynagrodzenie od 15 Zl netto/h.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji