Firma drogowa zatrudni pomocników brukarzy
  • Słupsk

  • 12.11.2021

  • Wynagrodzenie: 16-16.85 PLN/h

Praca na podstawie paszportu biometrycznego dla ukraińców - Układanie kostki brukowej. Firma rekrutacyjna z Ukrainy poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy przy wykonywaniu robót brukarskich.
Praca przy kostce brukowej betonowej oraz przy kostce granitowej, praca polegająca na wykonywaniu prac brukarskich i robót ziemnych, praca łopatą, kilofem, jazda taczką.

Zadania:
  • układanie nawierzchni z kostki brukowej;
  • układanie krawężników, obrzeży betonowych;
  • roboty ziemne, korytowanie, zagęszczanie podłoża;
  • oraz wszelkie inne prace towarzyszące przy pracach brukarskich.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • Umowa Zlecenie;
  • kompletne wyposażenie w sprzęt i odzież ochronną;
  • uczciwość ze strony pracodawcy;
  • stawką od 16-16.85 PLN/h netto;
  • pracę 8-12h dziennie.

W zamian oczekujemy:
  • zaangażowania i sumienności w wykonywanej pracy;
  • doświadczenia w branży budowlanej;
  • brak nałogów.