Pomoc w drukarni
  • Legnica

  • 04.10.2022

  • Wynagrodzenie: 14,5 PLN/H

Praca dla ukraińców od zaraz w branży poligraficznej: Pracownik Introligatorni, poszukujemy do pracy osoby do obsługi urządzeń drukujących i introligatorskich w tym: Drukarki wielkoforatowe. Poszukujemy kandydatów z Ukrainy, którzy posiadają doświadczenie w obsłudze maszyn:
  • falcerki;
  • krajarki;
  • foliarka;
  • oklejarki;
  • zbieraczki;
  • linia do oprawy zeszytowej;
  • zgrzewarka-termokurcz.
Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia, a chcesz nauczyć się zawodu, skontaktuj się z nami.
Opis stanowiska:
  •  pracownik produkcji w drukarni;
  • prace manualne polegające na składaniu, sklejaniu.
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej firmie;
  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy;
  • Od 14,5 PLN/H netto.