Praca dla obywateli Ukrainy w Philips - Piła
  • Piła

  • 11.11.2022

  • Wynagrodzenie: 15,15 PLN/H

Agencja rekrutacyjna poszukuje kandydatek/kandydatów na wolne stanowisko pracy: Pracownik produkcji w Philips Lighting - Piła, branża - produkcja sprzętu AGD.. Praca dla par z Ukrainy, praca dla kobiet z Ukrainy rekrutujemy online pracowników produkcji.
Czego oczekujemy?
  • motywacja;
  • zaradność;
  • samodzielność;
  • pracownik w wieku do 55 lat;
  • pełna biometria (90 dni) lub wiza pracownicza.
Zakres obowiązków
  • montaż bloków pod oprawy oświetleniowe (płyty, komponenty); produkcja lamp i żarówek; pakiet.
  • operator maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Co oferujemy?
  • Umowa Zlecenie;
  • wynagrodzenie od 15.15 PLN/H netto + możliwość pracy w nadgodzinach;
  • 2 zmiany 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • Zezwolenie na prace dla obcokrajowca;
  • darmowe zakwaterowanie.