Pracownik produkcji - składanie żaluzji, rolet, moskitier
  • Poznań

  • 14.05.2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Dla naszego klienta w Oborniki 64-600 poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji rolet.

Obowiązki:
  • Praca przy produkcji wewnętrznych i zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych: rolety, żaluzje, markizy, okiennice, szklane ściany, itd.
  • Montaż, kompletowanie dociętych elementów;
  • Kompletowanie pełnego wyposażenia produktu;
  • Pakowanie;
  • Dbanie o higienę i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • zdolności manuale.

Oferujemy:
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. od 07:00 do 17:00 pod warunkiem wykonania zadań przydzielonych na dany dzień (dniówka zadaniowa)
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • stawkę 14 zl netto/h;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie.