Zatrudnię pracowników do układania kostki brukowej
  • Kraków

  • 26/08/2020

  • Wynagrodzenie: 18 - 20 zl

Praca dla Ukraińców w Krakowie. Poszukiwana osoba do układania kostki brukowej.  Fachowców brukarzy oraz pomocników. Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania.
Przyjęcie do pracy w trybie natychmiastowym.

Opis stanowiska:
  • Układanie kostki brukowej, przygotowywanie podłoża pod kostkę nowym ubijakiem stopowym mikasa.
  • Szczególna dbałość o powierzony sprzęt i środki transportu.

Wymagania:
  • Minimum wykształcenie średnie lub zawodowe, najlepiej poparte kilkuletnim doświadczeniem;
  • Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę;
  • Prawo jazdy kat. B. Mile widziane NIE wymagane.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie: Umowa Zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18 Zl netto/h;
    Praca na terenie Krakowa.