You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownik magazynu Pantos Logistics (Żyrardów i Stryków)
  • Stryków, Warszawa

  • 18.03.2023

  • Wynagrodzenie: 18,07 - 23,5 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Obecnie Poszukuje Dla Swojego Klienta Kandydatów Na Stanowisko: pracownik magazynu w firmie Pantos Logistics. W zależności od potrzeb agencji, możliwe są różne lokalizacje: Żyrardów, Stryków.
Opis stanowiska:
  • obsługa magazynu i sprzedaży wysyłkowej (elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda);
  • pakowaniu produktów gotowych;
  • pomoc przy składaniu urządzeń pomiarowych;
  • lekkie prace na dziale produkcji (operacje wiertarskie itp.).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego);
  • Bezpłatny transport;
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym;
  • Wizy do pracy dla obywateli Ukrainy;
  • Stawka godzinowa od 18,07 - 23,5 PLN/H na godzinę netto.

Ubieganie się o pracę