Praca na produkcji - Pakowacz. Fabryka Mebli
  • Środa Wielkopolska

  • 11/11/2020

  • Wynagrodzenie: 13 Zl

Praca dla Ukraincow z zakwaterowaniem w Polsce - Pakowanie mebli tapicerowanych.

PAKOWACZ/MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:
  • pakowanie i metkowanie mebli tapicerowanych oraz załadunek i rozładunek mebli i półfabrykatów. praca w godz.06:00 - 16:00;
  • pokowanie towarów, przygotowywanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli , jakości towaru, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem .

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe Pakowacz ręczny.

Zawód:
  • Pakowacz ręczny.

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu Umowa Zlecenie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22);
  • Wynagrodzenie na poziomie od 13 zł netto/h;
  • Możliwość nabycia umiejętności związanych z produkcją mebli;
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.