Praca dla kobiet z Ukrainy Poznań przy pakowaniu Części Samochodowych
  • Czechowice-Dziedzice

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 13,50 PLN/h

Praca dla kobiety z Ukrainy Pracownik produkcji automotive, praca Czechowice-Dziedzice pakowacz ( operatorka maszyn, kontrola jakości i montaż plastikowych elementów samochodowych).

Zadania:
  • Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowej;
  • Obróbka i kontrola jakości komponentów;
  • Konfekcjonowanie / pakowanie produktów;
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji;
  • Ręczne pakowanie produktów;
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży.

Oferujemy:
  • początkowe zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy, z szybkim przejściem bezpośrednio w struktury klienta;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
  • pracę 3-zmianową 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00;
  • stałe wynagrodzenie godzinowe od 13,50 PLN/h + dodatki i premię po każdym miesiącu pracy.