Praca sezonowa pakowanie warzyw w Jeziorzany
  • Lublin

  • 17.10.2022

  • Wynagrodzenie: 18 PLN/h

Personal Progres  Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat nr 21702, poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy w Jeziorzany. Praca polega na sortowaniu, obróbce na produkcji owoców i warzyw.
Pracownik w zakładzie przetwórczym - chłodnia warzyw i owoców. Praca sierpień 2021 dla Ukraińców w Polsce.
Wymagania
  • Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Opis stanowiska pracy
  • Czynności pomocnicze przy sortowaniu i przetwórstwie owoców i warzyw, w szczególności:
  • - rozładunek surowca;
  • - rozładunek pustych opakowań;
  • - sortowanie owoców i warzyw na taśmie;
  • - sortowanie po mrożeniu;
  • - pakowanie owoców i warzyw.

Oferujemy
legalne zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
  • pracę długoterminową;
  • cotygodniowe wypłaty na konto;
  • transport;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • 18 PLN/h netto;
  • opiekę koordynatorów.