Pracownik produkcji świec ozdobnych
  • Szczecin

  • 10.06.2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

  • Umowa O Prace

Personal Progres sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 21702) dla swojego Klienta poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Pakowanie świec/kompletacja wyrobów gotowych (umowa o pracę)
Miasto: STARGARD.
Obowiązki to:
  • -wizualna kontrola jakości świec (w przypadku uszkodzeń ściągnięcie z taśmy produkcyjnej uszkodzonej świecy);
  • -pakowanie świec do kartoników ozdobnych;
  • -prostowanie knotów w odlanej świecy;
  • -podsuwanie foremek do olanej parafiny.
OFERUJEMY:
  • -umowa o pracę (interesuje nas nawiązanie długoletniej współpracy);
  • -stawka godzinowa 14 PLN/netto + dodatki + premia -dodatek za pracę w godzinach nocnych -szkolenie wdrażające -wypłaty miesięczne -praca w systemie III zmianowym;
  • -praca w soboty dla osób chętnych płatna 100%.