You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Oferta pracy dla ukraińców w Polsce od zaraz: sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych
  • Warszawa

  • 29.12.2023

  • Wynagrodzenie: 19 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Szukasz pracy?
Praca w Polsce dla Ukraińców: Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych w Płońsku od zaraz.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi kosiarek i kos mechanicznych;
  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • pełna biometria (90 dni) lub wiza pracownicza.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych;
  • czyszczenie techniczne) hali produkcyjnej;
  • praca przy sprzątaniu przemysłowym - myciu maszyn produkcyjnych.
Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • darmowe mieszkanie;
  • 19 PLN/h netto;
  • Świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy.

Ubieganie się o pracę