Pracownik Gospodarczy
  • Białystok

  • 24/06/2021

  • Wynagrodzenie: 14 PLN/H

Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym - Praca przy koszeniu trawy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Utrzymywanie terenów zielonych w osiedlach: tj. koszenie trawy, strzyżenie żywopłotów, dotrawianie, nawożenie, podlewanie;
  • sprzątanie działek.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi kosiarek i kos mechanicznych;
  • Gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • Dbałości o przestrzeganie przepisów BHP;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające;
  • Stabilne zatrudnienie przez okres całego roku;
  • Świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy.