Operator zurawia samochodowego „Zembrod”
  • Poznań

  • 29.01.2021

  • Wynagrodzenie: 19 Zl

Praca dla ukraińców kierowca- operator żurawia samojezdnego. Poszukujemy operatora dźwigu samojezdnego do manipulacji i sortowania drewna.
 Harmonogram:
  •  od poniedziałku do soboty przez 10 godzin (od 6:00 do 16:00).  Średnio - 220 - 240 godzin pracy miesięcznie.

 Dostarczone przez:
  •  bezpłatne zakwaterowanie w pracującym hostelu, od 3 do 4 osób w pokoju, w niewielkiej odległości od pracy;
  •  odzież robocza;
  •  spotkać się na dworcu po wcześniejszym uzgodnieniu.

 Obowiązki:
    • sterowanie dźwigiem do manipulacji i sortowania drewna;
    • obsluga żurawia samojezdnego;
    • rozładunek/załadunek elementów żurawia;
    • organizowanie stanowiska pracy, z uwzględnieniem BHP;
    • przemieszczanie ładunku w zasiegu pracy żurawia;
    • ocena warunków atmosferycznych i otoczenia panujących przed rozpoczęciem pracy, jak i w jej trakcie.

 Obejrzyj wideo z przepływu pracy.

 Wymagania:
  •  dokumenty: wiza minimum 3 miesiące;  pożądany dokument potwierdzający specjalizację (możliwy ukraiński);
 Język polski: na poziomie konwersacyjnym.
Doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami dźwigowymi firmy Zembrod.