Praca Kraków operator żurawia
  • Kraków

  • 06.08.2021

  • Wynagrodzenie: 21 PLN/H

Praca w Krakowie dla ukraińców. Poszukujemy operatora żurawi wieżowych do obsługi maszyn, na terenie Podłęże. Wymagane Ważne orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne. Uprawnienia ż1 Zapewniamy Stawka godz. 21 zl/h.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • uprawnienia do pracy na dźwigach, mile widziane;
  • pracowitość i solidność;
  • uczciwość, lojalność;
  • umiejętność pracy w zespole.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Podnoszenie i przemieszczanie wyrobów, materiałów i konstrukcji.
Oferujemy:
  • stałą, odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowo zapewniamy atrakcyjne warunki pracy;
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system szkoleń od 21 PLN/H;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • prywatną opiekę medyczną.