Praca Pracownik produkcyjny w fabryce tworzyw sztucznych
  • Bydgoszcz

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 13 Zl

Oferty pracy dla Ukraińców w Polsce od zaraz. Szukasz pracy i jeszcze jej nie znalazłeś? Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz się rozwijać?
Naszą specjalizacją jest produkcja tworzyw sztucznych stosowanych głównie w branży motoryzacyjnej.

Opis:
producent części z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, medycznej i telekomunikacyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pracownik produkcji przy wyrobach z tworzyw sztucznych;
  • Prace fizyczne zlecone przez kierownika dla produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.
  • Pakowanie części z tworzyw sztucznych;
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Pozostałe wymagania:
  • chęci do pracy i nauki.
Miejsce pracy: Pakość (w województwie zachodniopomorskim).