Praca dla operatora wózka widłowego w Sochaczew
  • Sochaczew

  • 21/04/2021

  • Wynagrodzenie: 20 zl

Praca dla operatora wózka widłowego w Sochaczew. Operatorzy wózków widłowych odpowiadają za przewożenie towaru za pomocą wózków. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem ale otwarci jesteśmy także na osoby młode, będące na początku swojej drogi zawodowej.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

Zakres obowiązków:
  • Bezproblemowy, terminowy i wysokiej jakości transport towarów wózkiem widłowym;
  • Transport dostarczonego towaru wózkiem widłowym do miejsca składowania lub do miejsca składowania pośredniego w centrum logistycznym.

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie bezpośrednio przez naszego klienta;
  • Stabilne wynagrodzenie od 20 Zl netto/h + atrakcyjny system premiowy;
  • Praca na pełny etat;
  • Wolne weekendy;
  • Dofinansowanie posiłków.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT);
  • Umiejętność obsługi komputera i skanera;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od pon.-pt.