Magazynier z licencja UDT
  • Warszawa

  • 05.07.2021

  • Wynagrodzenie: 17 PLN/h

Jesteśmy innowacyjną polską firmą doradztwa personalnego Personal Progres sp. z o.o., wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników z Ukrainy.
Poszukiwane kompetencje
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność;
  • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT IIWJO lub I WJO czołowych.

Opis stanowiska pracy:
  • przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją magazynową;
  • obsługa bieżąca magazynu;
  • załadunek, rozładunek wózkiem widłowym;
  • przygotowanie paczek do wysyłki;
  • konfekcjonowanie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
  • Miła atmosferę;
  • Prace w nowo powstałej firmie - szansa na rozwój;
  • 17 PLN/h netto;
  • Nadgodziny: + 60h/mies;
  • Transport: Zapewniony;
  • Zakwaterowanie: Bezpłatne.
Lokalizacja: Warszawa.