Praca dla par za granicą bez języka:Obróbka konstrukcji metalowych
  • Wałbrzych

  • 08/06/2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

Personal Progres sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 21702. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Polsce, obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  • PRACOWNIK PRODUKCJI - MASZYNY PRZEMYSŁOWE
Zadania:
  • Obsługa maszyn przemysłowych (obróbka metalu);
  • Kontrola jakości;
  • Ogólne prace produkcyjne;
  • Prowadzenie dokumentacji.
Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Stawka:15 PLN/H netto;
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.