Pracownik produkcji:Obróbka kamienia
  • Łódź

  • 06.05.2021

  • Wynagrodzenie: 15-17 Zl

Praca w Polsce dla ukraińców bez pośredników 2021. Pośrednictwo Pracy Personal Progres z o. o. z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1/17 , 37-200 Przeworsk, NIP 7941827089, wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863, NIP: 7941827089, Regon: 383050834 oraz prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702 poszukuje osób do pracy Kamieniarza

KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego.

Zakres obowiązków:
  1. obróbka kamienia;
  • wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza;
  • produkcja parapetów kamiennych, blatów kuchennych, nagrobków.

Oferujemy:
  1. - Umowa Zlecenie z pełnym pakietem ubezpieczeń;
  2. - atrakcyjną stawkę godzinową od 15-17 Zl netto/h;
  3. - comiesięczne dodatki do wynagrodzenia,
  4. - możliwość dłuższej współpracy;
  5. - pomoc w organizacji wyjazdu;
  6.  -pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów;
  7. - bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu.

Zatrudnienie Ukraincow do pracy, Agencja pośrednictwa pracy pracownicy z Ukrainy.