Praca w Niemczech budowa remonty
  • Praca w niemczech

  • 17.02.2021

  • Wynagrodzenie: 10 Euro za godzinę

  • Niemiecka umowa o pracę

Agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców przyjmę pracowników ogólnobudowlanych, glazurnika-wykończeniówka, kładzenie płytek,szpachlowanie itp... nie pijących bez nałogów, niekaralnych...praca na terenie Niemiec ( Oberstenfeld ) całym rokiem-od zaraz.
PRACODAWCA OFERUJE:
  1. -wynagrodzenie 10 Euro za godzinę;
  2. -zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą;
  3. -składki i podatki odprowadzane w Niemczech;
  4. -płatny urlop;
  5. -możliwość cotygodniowych zaliczek;
  6. -możliwość pracy w nadgodzinach;
  7. -darmowe zakwaterowanie;
  8. -pełne ubezpieczenie socjalne.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
  1. -Wykładanie płytek łazienkowych, wykładanie płytek podłogowych, wykładanie płytek ściennych;
  2. -Przycinanie różnego rodzaju płytek;
  3. -Przygotowanie miejsca pracy pod kafelkowanie;
  4. -Fugowanie silikonem;
  5. -Gruntowanie powierzchni podłogowej i ściennej.
Wymagania;
  1. -Doświadczenie na podobnym stanowsiku;
  2. -komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

  1. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.