Pracownik produkcyjny filtrów samochodowych
  • Oława

  • 08/10/2021

  • Wynagrodzenie: 14,29 PLN/h

Praca fizyczna na linii produkcyjnej na produkcji filtrów samochodowych w Skarbimierz.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby (również z Ukrainy) na stanowisko:
  • Pracownik/Pracownica Produkcji (Operator/Monter/Pakowacz). Mile widziane osoby z Ukrainy.

Zakres obowiązków:
  • Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • Kontrola jakości wyrobów;
  • Montaż filtrów;
  • Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej;
  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości na maszynie i stanowisku pracy.
Oferta:
  • Wynagrodzenie w pełnym wymiarze pracy w wysokości 14,29 PLN/h netto;
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny po roku pracy;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Dofinansowanie spotkań integracyjnych;
  • Coroczny darmowy zestaw filtrów do auta;
  • Możliwości rozwoju i wewnętrznych awansów.